Хостинг от Ukr Line
личный кабинет
служба поддержки
Menu

Установка CMS в 1 клик.

Softaculous - проста установка скриптів CMS
Для швидкого старту свого проекту, дуже важливе значення має можливість швидко почати роботу з сайтом на хостингу.
Сучасні CMS, дозволяють створювати сайти практично будь-якого рівня, але на жаль, часто вимагають додаткових дій по установці на хостинг і первісному конфігуруванні.
Автовстановлювач скриптів Softaculous - дозволяє обійти ці проблеми і встановити CMS на хостинг практично в пару кліків мишкою.
Автовстановлювач скриптів "Softaculous" може використовуватися для установки скриптів і програм без необхідності завантажувати файли на Ваш аккаунт, створювати бази даних для скриптів і проходити складні процедури встановлення.
Установка відбувається через панель управління cPanel (Секція меню - Програмне забезпечення та служби ) - Softaculous
процес встановлення скриптів з Softaculous гранично простий і інтуїтивно зрозумілий навіть для новачків, тому для встановлення на хостинг блогу, форуму або інтернет-магазину більше не буде потрібно шукати інструкції по установці даної CMS на хостинг. Адміністрування кількох різних CMS ще ніколи не було настільки простим і зручним!

приклад встановлення WordPress через автовстановлювач скриптів.
Ви хотіли б швидко встановити WordPress на ваш хостинг ? Ви можете встановити WordPress в один клік використовуючи автовстановлювач скриптів.

Для початку необхідно увійти в cPanel, щоб почати установку WordPress на вашому сайті. Адреса входу в cPanel зазвичай така http://yourdomain.com:2082

Знайдіть розділ Програмне забезпечення та служби, і натисніть на посилання Softaculous.

Softaculous пропонує безліч різних веб-додатків, які ви можете встановити на своєму сайті - блог, вікі, галерея зображень, сайти електронної комерції, форуми. Такі як Joomla, WP, Drupal, MODx, phpBB, osCommerce, PrestaShop, OpenCart, Magento. Ми збираємося встановити WordPress, але якщо ви хочете встановити інший веб-додаток процес буде аналогічний.

Ця сторінка дасть вам деяку інформацію про WordPress, в тому числі рейтинги і відгуки від інших користувачів. Натисніть Install (посилання вище заголовка), щоб почати установку.

Тепер вам потрібно ввести інформацію про ваш сайт. Softaculous буде автоматично заповнювати параметри за замовчуванням, але ви можете налаштувати їх.
На верхній частині сторінки, виберіть домен, котрий потрібно використати для WordPress. Потім виберіть каталог для встановлення WordPress. За замовчуванням вона буде встановлена на yourdomain.com/wp, але якщо ви хочете встановити в корінь домену yourdomain.com, то залиште поле In Directory порожнім.

Тепер введіть ім'я та опис для вашого сайту, а також ім'я користувача адміністратора, пароль і адресу електронної пошти. Якщо ви хочете більш безпечний пароль, клікніть на картинку з логотипом ключа і випадково згенерований пароль буде введений в поле.
Якщо ви хочете отримати деталі інсталяції, введіть свою електронну адресу в нижньому полі під кнопку "Install". Нарешті, коли ви закінчите, натисніть кнопку Install.

Через кілька секунд, ви побачите сторінку з оголошенням, що WordPress вже встановлено на вашому домені.

center>

Клацніть посилання для переходу на сторінку адміністратора WordPress, або просто перейдіть до http://yourdomain.com/wp-login.php. заповніть ім'я користувача та пароль, які ви вибрали раніше.

Перший раз, коли ви ввійдете, WordPress може запропонувати вам змінити Ваш пароль. Так як ви тільки що вибрали пароль для вашого сайту, цей крок не є необхідним. Натисніть кнопку Do not remind me again to chose this notification.
Тепер ви можете додавати повідомлення і фотографії, змінити тему, а також налаштувати параметри вашого сайту WordPress безпосередньо з WordPress панелі.

Створення резервних копій та видалення WordPress в Softaculous
Softaculous також корисний для збереження веб-додатків, які ви встановили в ньому. Якщо ви хочете зробити резервну копію вашого WordPress сайту, або навіть видалити його повністю, ви можете зробити це легко з панелі управління Softaculous.
Увійдіть в cPanel і відкрийте Softaculous як зазначено вище. Клікніть на значок в правому верхньому куті, щоб побачити всі веб-додатки які ви встановили.

center>

Тут ви можете побачити встановлені веб-додатки, час і номер версії, а також посилання на нього. Натисніть піктограму папки для резервного копіювання вашого сайту, або (Х), щоб видалити його.
Будь ласка, зверніть увагу: не натискайте кнопку X, якщо ви не впевнені, що хочете повністю видалити ваш WordPress

Якщо ви вирішили зробити резервну копію сайту, Softaculous спитає, чи хочете ви зробити резервну копію всього каталогу і / або бази даних. Взагалі добре вибрати обидва, які ви могли б повністю відновити весь сайт. Натисніть кнопку Backup Installation і підтвердіть, що ви хочете зробити це.

Натисніть кнопку ОК в командному меню, і не забудьте залишити сторінку відкритої в той час як йде резервне копіювання сайту.

Через кілька миттєвостей, Softaculous дасть вам знати, що завершено резервне копіювання. Натисніть посилання Backups для переходу до резервної копії.

Натисніть на синю стрілку, щоб завантажити ZIP архів, що містить повну резервну копію вашого сайту. Після того як ви зберегли його, ви можете натиснути на червоний хрестик, щоб видалити файл з серверу.

Завдяки автовстановлювачу, ми отримали готовий сайт протягом декількох хвилин, що дуже зручно для тих, хто створює велику кількість сайтів для себе і своїх клієнтів.


ЗАМОВИТИ ХОСТИНГ© 2006 - 2022 Ukr Line. All rights reserved