Хостинг от Ukr Line
личный кабинет
служба поддержки
Menu

Наші сервіси


тестовый период

Тестовий період

тестовый период
В Інтернеті велика різноманітність хостинг-компаній. І природньо, хочеться вибрати гідну. Ми готові довести Вам, що ми надаємо якісний, професійний, надійний і швидкий хостинг. Для цього ми надаємо Вам 7 днів тестового періоду. Де вам будуть доступні всі сервіси в повному обсязі, крім відправки листів (діє обмеження, 10 листів в годину).


Домен у подарунок

получи домены бесплатно
У разі оплати хостингу за 12 міс., Ви можете зареєструвати або продовжити до 4-х доменів БЕЗКОШТОВНО!!!
получи домены бесплатно


Отсрочка платежа на хостинг

Відстрочення платежу

Отсрочка платежа на хостинг
Всім чинним клієнтам пропонується програма відстрочки або кредитування хостингу. Якщо у Вас на даний час немає достатньо коштів для продовження хостингу або ж немає часу або можливості дійти до банку, - можна скористатися послугою відстрочки. Відстрочка на хостинг надається терміном до 14 днів без відсотків і будь-яких комісій.


Вигідна партнерська програма

Выгодная партнерская программа
Наша партнерська програма дозволяє Вам отримувати гарний прибуток від Вашого web-проекту. Для цього вам необхідно всього лише розмістити наше посилання або банер на Вашому сайті. За кожен сплачений рахунок клієнта, який перейшов до нас за Вашим партнерським посиланням, Ви отримуватимете довічно 30% від замовлень. Якщо клієнт, який перейшов з Вашого посиланя, не зареєструвався відразу, — його cookie зберігатимуться протягом 30 днів. Тому, повернувшись на наш сайт (протягом 30 днів.) i зареєструвавшись, він буде зарахований у Вашу партнерку.
Выгодная партнерская программа


Бесплатные шаблоны

Безкоштовні шаблони

Бесплатные шаблоны
Створення дизайну сайту - клопітка і вимагаюча серйозного дизайнерського підходу праця. Ми пропонуємо скоротити Ваші зусилля зі створення Вашого проекту й обрати у нас високоякісні шаблони абсолютно безкоштовно! У нас Ви знайдете більше 1500 шаблонів, зроблених на професійному дизайнерському рівні. Тільки у нас ви можете отримати сайт Безкоштовно (дизайн-шаблон) для вашого сайту. Для цього Вам необхідно тільки стати нашим клієнтом, і вся колекція наших шаблонів у вашому розпорядженні


Безкоштовна тех. підтримка 24/7

Бесплатная техподдержка 24/7
24 години на добу, 7 днів на тиждень ми готові вам надати грамотні консультації та допомогу в розміщенні, налаштуванні, обслуговуванні вашого проекту. Ця послуга абсолютно безкоштовна.
Бесплатная техподдержка 24/7


Скидка при оплате хостинга

Знижки у разі оплаті хостингу

Скидка при оплате хостинга
Ми надаємо послугу не тільки якісного, швидкого, надійного, професійного хостингу — ми пропонуємо хостинг за доступними цінами. Також, у разi оплати більш, ніж на пів року, Ukr Line надає знижку на послугу хостингу. У разі оплати за рік, Ви отримуєте знижку 15% від вартості хостингу, а також низку додаткових бонусів!
© 2006 - 2021 Ukr Line. All rights reserved