Хостинг от Ukr Line
личный кабинет
служба поддержки
Menu

Сайт безкоштовно


Тільки у нас ви можете отримати сайт безкоштовно (дизайн шаблон) для вашого сайту. Для цього Вам необхідно тільки стати нашим клієнтом і вся колекція наших шаблонів у вашому розпорядженні (за винятком мінімального тарифного плану (за 1$), для даного тарифу на кожні витрачені 10 $ клієнт може завантажити один шаблон).

Виберіть шаблон для Вашого майбутнього сайту за наступними категоріями:


Деякі переваги шаблонів:

  • Шаблони зроблені на високому рівні
  • Ви, або ваша компанія, заощадите значну частину грошових коштів: розробка сайту в веб-студіях коштує, в середньому, від 500-600$.
  • Шаблон сайту - це вже готове дизайнерське рішення. Будь-який, навіть початківець web-дизайнер, легко переробить шаблон під свої потреби, благо в ньому надається повний ісходник у форматі psd, а також вже зверстана сторінка.

Наповнення сайту Вашим контентом

Якщо у Вас немає часу або можливості адаптувати шаблон під себе - не біда. Наші фахівці допоможуть доопрацювати його для Вас до потрібного Вам рівня.

Ми наповнимо шаблон Вашою текстовою та графічною інформацією і розмістимо його на сервері.

В адаптацію входить: розміщення Вашої інформації, навігація по сайту, введення назви, логотипу, слогану і, нарешті, розміщення його в Інтернет. Також ми можемо змінити дизайн шаблону під Ваші вимоги, поставити туди панель керування контентом, встановити будь-яке ПЗ.

Адаптація шаблону здійснюється за окрему плату, яка буде залежати від Ваших вимог.

Замовити адаптацію Ви можете зв`язавшись з нами
© 2006 - 2019 Ukr Line. All rights reserved