Хостинг от Ukr Line
личный кабинет
служба поддержки
Menu

Політика конфіденційності

Цей документ «Політика конфіденційності» (далі за текстом – «Політика») є правилами використання ФОП Харитинов 0.С. (далі – «Адміністратор») даних інтернет-користувачів (далі «Користувач»), що збираються з використанням сайту https://ukrline.com.ua (далі – «Сайт»).

1. Оброблювані дані

1.1. Адміністратор не здійснює збору персональних даних Користувачів з використанням Сайту.
1.2. Усі дані, що збираються на Сайті, надаються та приймаються у знеособленій формі (далі – «Знеособлені дані»).
1.3. Знеособлені дані містять такі відомості, які не дозволяють ідентифікувати Користувачів:
1.3.1. Інформацію, яку Користувач надає про себе самостійно з використанням онлайн-форм та програмних модулів Сайту, включаючи ім'я або номер телефону та/або адресу електронної пошти.
1.3.2. Дані, що передаються в знеособленому вигляді в автоматичному режимі залежно від настройок програмного забезпечення, яке ви використовуєте.
1.4. Адміністратор має право встановлювати вимоги до складу Знеособлених даних Користувача, які збираються за допомогою Сайту.
1.5. Якщо певна інформація не позначена як обов'язкова, її надання чи розкриття здійснюється Користувачем на власний розсуд і з власної ініціативи.
1.6. Адміністрація не здійснює перевірку достовірності наданих даних та наявності у Користувача необхідної згоди на їх обробку відповідно до цієї Політики, вважаючи, що Користувач діє сумлінно, обачно та докладає всіх необхідних зусиль до підтримки такої інформації в актуальному стані та отримання всіх необхідних згод на її використання. .
1.7. Користувач усвідомлює та приймає можливість використання на Сайті програмного забезпечення третіх осіб, внаслідок чого такі особи можуть отримувати та передавати зазначені у п.1.3 дані у знеособленому вигляді. До зазначеного програмного забезпечення третіх осіб належать системи збирання статистики відвідувань Google Analytics.
1.8. Склад та умови збору знеособлених даних з використанням програмного забезпечення третіх осіб визначаються безпосередньо їх правовласниками та можуть включати:
  • • дані браузера (тип, версія, cookie);
  • • дані пристрої та місце його становища;
  • • дані операційної системи (тип, версія, роздільна здатність екрана);
  • • дані запиту (час, джерело переходу, IP-адреса).
1.9. Адміністратор не несе відповідальності за порядок використання Знеособлених даних Користувача третіми особами.

2. Цілі обробки даних

2.1. Адміністратор використовує дані з таких цілей:
2.1.1. Обробка запитів, що надходять, та зв'язку з Користувачем;
2.1.2. Інформаційне обслуговування, включаючи розсилку інформаційних матеріалів;

3. Вимоги до захисту даних

3.1. Адміністратор здійснює зберігання даних та забезпечує їх охорону від несанкціонованого доступу та розповсюдження відповідно до внутрішніх правил та регламентів.
3.2. Щодо отриманих даних зберігається конфіденційність, за винятком випадків, коли вони зроблені Користувачем загальнодоступними, а також коли технології та програмне забезпечення третіх осіб, що використовуються на Сайті, або налаштування використовуваного Користувачем програмного забезпечення передбачають відкритий обмін з даними особами та/або іншими учасниками та користувачами мережі Інтернет .
3.3. З метою підвищення якості роботи Адміністратор має право зберігати лог-файли про дії, вчинені Користувачем у рамках використання Сайту протягом 1 (Одного) року.

4. Передача даних

4.1. Адміністратор має право передати дані третім особам у таких випадках:
  • • Користувач висловив свою згоду на такі дії, включаючи випадки застосування Користувачем настройок програмного забезпечення, що використовується, що не обмежують надання певної інформації;
  • • Передача необхідна у межах використання Користувачем функціональних можливостей Сайту;
  • • Передача потрібна відповідно до цілей обробки даних;
  • • У зв'язку з передачею Сайту у володіння, користування або власність такої третьої особи;
  • • За запитом суду чи іншого уповноваженого державного органу у межах встановленої законодавством процедури;
  • • Для захисту прав та законних інтересів Адміністратора у зв'язку із допущеними Користувачем порушеннями.

5. Порядок та конфіденційність обробки платежів Користувача.

5.1. всі платежі, що здійснюються Користувачем, обробляються поза сайтом Адміністратора
5.2. при замовленні сервісу та його подальшої оплати Користувач перенаправляється на безпечну сторінку банківського еквайрингу.
5.3. всі дані платіжної картки Користувача вносяться до банківської форми на безпечній сторінці банку.
5.4. дані про успішно завершений платеж передаються банком на сайт Адміністратора.
5.5. інформація про оплату сервісу доступна в особистому кабінеті Користувача у розділі "Рахунки".
5.6. квитанцію (invoice) про платежі Користувач може побачити та завантажити на свій носій у своєму особистому кабінеті у розділі “Рахунки”.

6. Зміна Політики конфіденційності

Ця Політика може бути змінена або припинена Адміністратором в односторонньому порядку без попереднього повідомлення Користувача. Нова редакція Політики набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.

© 2006 - 2022 Ukr Line. All rights reserved