Хостинг от Ukr Line
личный кабинет
служба поддержки
Menu

Політика обробки персональних даних.

Ціль обробки

Ціллю обробки персональних даних є створення та адміністрування дискового простіру (послуга хостингу) у мережі Інтернет і забезпечення функціонування доменних імен.

Обробка персональних даних

Інформація у базі даних UkrLine обробляється згідно з законодавством України про захист персональних даних.

Строк обробки персональних даних

Персональні данні будуть оброблятися тільки на час їх використання для виконання цілі сервісу UkrLine, та можуть бути знеособлені або знищені у випадках, які передбачені умовами використання сервісу UkrLine, відповідними регламентами, а також законодавством України.

Знищення персональних даних

Власник персональних даних має право, якщо він зареєстрован у системі, та його дані використовуються для цілей обробки сервісу не меньш ніж 30 (тридцять) днів, видалити їх з бази даних UkrLine, а зв’язані з ним персональні данні вважати такими, для яких закінчився термін зберігання, та, згідно Закону України "Про захист персональних даних", знищити їх в порядку, передбаченому законодавством України про захист персональних даних.

Права суб’єкту персональних даних

Мої права як суб’єкта персональних даних зазначені в статті 8 Закону України "Про захист персональних даних".

Зміст моїх прав як суб’єкта персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних" мені відомий та зрозумілий.

Мінімізація персональних даних

Згідно Статті ЄС 29 (WP29) про персональні данні ми мінімізували збір персональних даних. Зараз вони зводяться до запису e-mail клієнта - у якості логіну, та створений клієнтом пароль (хаотичний набір символів).

Обидва пункти використовуються для входу до особистого кабінету користувача сервісу.

Видалення даних

Дані можуть бути видалені клієнтом в будь-який момент на його запит з особистого білінг-аккаунта .

© 2006 - 2022 Ukr Line. All rights reserved